0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Zona industriale Vizbeg do të ketë trajtim të njëjtë si zonat tjera industriale

Kandidatja e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska në takimin e sotëm me përfaqësuesit e Shoqatës së zonës industriale Vizbeg theksoi se do ta zgjerojë zonën me përmirësimin e infrastrukturës dhe se do të ketë trajtim të njëjtë si zonat tjera industriale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle