0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Arsovska u takua me kandidatët për kryetarë të Shkupit

Një pjesë e projekteve që janë konstruktive dhe kanë qenë pjesë e programeve të të gjithë kandidatëve për kryetar të Qytetit të Shkupit, mendoj se duhet të përfshihen për realizimin e Qytetit të Shkupit për katër vitet e ardhshme, sepse secili prej kandidatëve ka kualitetet dhe njohuritë e veta që u theksuan në garën për një Shkup më të mirë, më të bukur dhe mund të kontribuojnë në vizionin e përbashkët për një qytet modern që do të ofrojë mundësi të barabarta për jetë për të gjithë qytetarët, tha kryetarja e Shkupit, Danella Arsovska në takimin e sotëm me kandidatët për kryetarë të Qytetit të Shkupit në Zgjedhjet lokale 2021.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle