0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Arsovska: U ndërtua kanalizimi i ri i ujërave të zeza në Taftalixhe – po zgjidhen sfidat shumëvjeçare

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska, së bashku me drejtorin e NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”, Zllatko Perinski, sot inspektuan ndërtimin e kanalizimit të ri të ujërave të zeza në rrugën “Sofiska” në lagjen Taftalixhe në komunën e Karposhit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle