0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Arsovska: T’i tejkalojmë dallimet dhe ta bëjmë Shkupin qytet të solidaritet dhe të bashkëjetesës

Sot e kemi mundësinë të jetojmë në një qytet të lirë, por ky është edhe emaneti të cilin na e lanë  ata të cilët u viktimizuan që të jetojmë në një qytet të tillë, Të shikojmë drejt së ardhmes, ta jetojmë të tashmen,  duke shpresuar se do të mund t'i tejkalojmë dallimet dhe sërish ta bëjmë Shkupin qytet të solidaritetit dhe të bashkëjetesës, porositi kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska gjatë shënimit të Ditës së çlirimit të Shkupit para Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle