0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Shkupi do të jetë fillim i ndryshimeve në tërë Maqedoninë

Të gjithë qytetarët do të kënaqen në shërbime të shpejta, transparente dhe të përgjegjshme publike, administrate transparente dhe efikase në shërbimin e qytetarëve dhe politikës së zero tolerancës për korrupsion, theksoi kandidatja për kryetare të Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle