0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Arsovska: Rikonstruimi i Sallës universale nuk është ndërprerë dhe do të vazhdojë në mënyrë adekuate me zgjidhjen e re teknike

E vërteta është se për shkak të gabimeve në dokumentacionin projektues, vazhdimi me intensitetin e njejtë të ç'farëdo lloj aktiviteti ndërtimor të parashikuara me projektin e parë për rikonstruim të Sallës universale do të thotë rrezik për sigurinë e qytetarëve, theksoi në konferencën e sotme për shtyp kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle