0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arsovska realizoi takim me delegacionin e ambasadës së Francës

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska ka realizuar takim me shefin e diplomacisë së Francës në Shkup, ambasadorin Siril Bomgartner dhe drejtorin e Zyrës rajonale të Agjencisë franceze për zhvillim, Dominik Ortberg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle