0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Arsovska: Paratë të shpenzohen në qëllime dhe prioritete

Kryetarja e Shkupit, Danela Arsovska, sot deklaroi se në mes të krizës energjetike, duhet të fillohet me kursimin e mjeteve të shkupjanëve, ndërsa paratë të shpenzohen për qëllime dhe prioritete.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle