0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShkup SQ

Arsovska: Nuk negociohet me njerëz që shantazhojnë

Nuk negociohet me njerëz që shantazhojnë dhe ofendojnë dhe të cilët atë e bëjnë sepse e vërteta nuk është në anën e tyre. Nuk do të biem pre e kërcënimeve dhe shantazheve, tha kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska për atë nëse do të ketë marrëveshje me transportuesit privat të cilët dhanë afat deri të premten apo sërish do ta bllokojnë komunikacionin në kryeqytet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle