0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska nga Gazi Baba: Nëse punohet me qytetarët me plan të qartë Shkupi do të bëhet vendi më i bukur për jetesë

Kandidatja e pavarur për kryetare të Shkupit, Danela Arsovska, sonte ka takuar qytetarët e Gazi Babës dhe ka vizituar disa vendbanime ku ka biseduar për problemet me të cilat ballafaqohen banorët e kësaj komune dhe tha se nëse janë qytetarët me një plan të qartë Shkupi do të jetë një vend më i bukur për të jetuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle