0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arsovska në takim me përfaqësuesit e lëvizjes Polio Plus

Kandidatja e pavarur për kryetare të qytetit të Shkupit, Danella Arsovska u takua me përfaqësuesit e lëvizjes Polio Plus. Në takim, siç informoi shërbimi për shtyp i Arsovskës, ata diskutuan për pengesat dhe sfidat e përditshme me të cilat përballen njerëzit me çfarëdo aftësie të kufizuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle