0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arsovska në takim koordinues në komunën e Butelit

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska dhe kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski bashkë me përfaqësues të ndërmarrjeve publike dhe sektorit pranë Qytetit si pjesë e ekipit të terrenit, ka mbajtur takim koordinues me përfaqësues të bashkësive rurale dhe urbane prej gjithsej 13 vendbanime që gjenden në komunën e Butelit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle