0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Arsovska në Samitin në Stamboll: Të ndërtojmë urra të miqësisë, bashkëpunimit dhe solidaritetit në mes qyteteve tona

Kryetarja e Qytetit të Shkupit Danella Arsovska mbajti fjalim me rastin e themelimit të “Rrjetit B40 të qyteteve të Ballkanit” (B40 Balkan Cities Network) në korniza të Samitit, që sot edhe nesër po mbahet në Stamboll, Turqi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle