0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Në rrethin e dytë futem me përparësi të madhe, koha është për një Shkup modern

Rezultati i rrethit të parë të zgjedhjeve tregon se koha është për një Shkup modern dhe se koha është të jetojmë  në një qytet me të cilin të gjithë do të krenohemi. Në këto zgjedhje  e rëndësishme ishte  të bashkohemi  dhe  të arrijmë  të sjellim ndryshime  për një Shkup më të bukur, deklaroi në konferencën e sotme për shtyp kandidatja e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska, dhe u bëri thirrje të gjithë shkupjanëve ta mbështesin edhe në rrethin e dytë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle