0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPolitikë SQShkup SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska në Kisella Vodë: Ndryshimet pozitive për Shkupin do të vijnë pas 31 tetorit

- Kandidatja e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit e mbështetur nga VMRO-DPMNNE-ja, Danella Arsovska, në takim me qytetarë të Kisella Vodës vazhdoi me aktivitetet në teren pas fitores në rrethin e parë të zgjedhjeve dhe me këtë e shënoi fillimin e fushatës zgjedhore për rrethin e dytë. Në takimin e mbrëmshëm fokusi ishte në gjetjen e zgjidhjeve për problemet e komunës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle