0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShkup SQShoqëri SQ

Arsovska: Kontrata u është ndërprerë personave të cilët nuk i kryenin detyrat e punës dhe nuk shkonin në punë

- Ajo që dikujt nuk i është vazhduar kontrata, domethënë se udhëheqësia nuk është e kënaqur nga puna e tij. Bëhet fjalë për persona të cilët nuk i kryenin detyrat e tyre të punës, ndërsa shumica e tyre as nuk shkonin në vendin e punës, deklaroi sot kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve për largimin nga puna të 33 personave të punësuar në NP "Higjiena Komunale".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle