0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Investime më të mëdha dhe më të rëndësishme në të gjitha lagjet e harruara në Shkup

Kandidatja e pavarur për kryetare e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska në konferencën e sotme për shtyp e prezantoi projektin "Shkupi pa lagje të harruara", i cili përfshin investime më të mëdha dhe më të rëndësishme në lagjet e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle