0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Fundi i ndërtimit të pakontrolluar

Në njërën prej pjesëve urbane të Karposhit, ku deri më tani futeshin nën tokë mbeturinat ilegale të mbijë një park i ri, pasi në vend se të rritet numri i deponive të paligjshme, unë zotohem për pastrimin e tyre urgjent dhe për sa më shumë sipërfaqe të gjelbra, deklaroi kandidatja e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska gjatë vizitës në Komunën e Karposhit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle