0_Maqedoni.Portal SQShkup SQShoqëri SQ

Arsovska: E gjithë ajo që është premtuar në program do të realizohet, furnizim të autobusëve do të ketë

- Interesi i qytetarëve duhet të jetë para të gjithave dhe e e gjithë ajo që është premtuar në programin për Shkupin modern do të realizohet, furnizim të autobusëve për transport publik do të ketë, deklaroi sot kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve, pas lëshimit në përdorim të sterilizuesit të ri në NP Drislla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle