0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Arsovska: Dyqind e pesëdhjetë autobusë të rinj ekologjik, zgjidhje për përmirësimin e transportit publik dhe uljen e ndotjes

Sigurimi i 250 autobusëve të rinj ekologjik dhe transport publik pa pagesë si zgjidhje të disa problemeve në Shkup, si rregullimi i kaosit në komunikacion, ulja e ndotjes dhe transport publik më i kapshëm për qytetarët, është një ndër projektet kyçe të kandidates së pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle