0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arsovska: Do të krijojmë një regjistër kombëtar të personave me nevoja të veçanta dhe do të hapim një Qendër për kujdes

Kandidatja e pavarur për kryetare e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska u takua sot me përfaqësuesit e shoqatës "Qendra Burimore për prindërit e fëmijëve me nevoja të veçanta", së cilës, siç thonë nga ekipi i saj, ajo iu zotua, për komunikim transparent dhe të vazhdueshëm për të gjetur zgjidhje për problemet kyçe të kësaj kategorie qytetarësh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle