0_Maqedoni.Portal SQShkup SQ

Arsovska: BRT nuk kam premtuar, por transport publik të shpejtë, me kohë dhe falas dhe 250 autobusë

Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska thotë se nuk ka ndërmend në asnjë moment ta implementojë projektin BRT - sistemin për transport të shpejtë me autobus, që e ka paralajmëruar ish-kryetari, sepse, siç thotë, qytetarët e kanë zgjedhur programin e saj që premton autobus falas të autobusëve me 250 autobusë të rinj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle