0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arsovska: Angazhohemi për të përmirësuar jetën e personave me paralizë cerebrale

Njëzet anëtarë të Shoqatës së prindërve të fëmijëve me paralizë cerebrale sot janë nisur me tren nga Shkupi për në Veles. Në stacionin hekurudhor në Shkup ata i përcollën kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe kryetari i Komunës së Kisella Vodës, Orce Gjorgjievski me paketa për anëtarët ku në Veles do t'i presë kryetari Marko Kolev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle