0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Arrihet marrëveshje parimore: SDP, Të Gjelbërit dhe FDP e formojnë qeverinë e re gjermane

Socialdemokratët, Të Gjelbërit dhe Demokratët e Lirë (FDP) kanë arritur marërveshje parimore për formimin e koalicionit qeverisës në Gjermani, njoftojnë mediumet franceze.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle