0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Arrihet marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat

Kosova dhe Serbia sot arritën marrëveshje me ndërmjetësim të Bashkimit Evropian. Detajet do të publikohen gjatë ditës, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle