0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Arrestohet sulmuesi i cili plagosi dhjetë persona në metro në Nju-Jork

- Është arrestuar burri i cili dje me armë zjarri kreu sulm në metronë në Nju-Jork dhe plagosi dhjetë persona. Frenk R. Xhejms (62) është arrestuar në Menheten, deklaroi një përfaqësues i policisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle