Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Arrestohet njëri prej të dyshuarve për vrasjen e gazetarit saudit Kashogi

Kalid Aed Alotaibi, anëtar i dyshuar i grupit i cili e kreu vrasjen e gazetarit saudit Xhamal Kashogi në vitin 2018 është arrestuar sot në aeroportin Sharl de Gol në Paris, njoftuan mediat franceze duke iu referuar burimeve gjyqësore dhe të aeroportit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle