0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Arrestohet një shkupjan i dyshuar për katër vjedhje

Nëpunësit e policisë nga EVR Qendër dhe Bit Pazar sot e kanë privuar nga liria F.M. (31), i dyshuar se gjatë ditës ka kryer katër vepra penale "vjedhje të rëndë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle