0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Arrestohet një person pas urdhërarrestit qendror të shpallur

- Sot në orën 07:45 minuta në bulevardin “VMRO” në rajonin e Qendrës, nëpunës policorë të Departamenti për Çështje Kriminalistike Qendër dhe Bit Pazar në bashkëveprim me nëpunës policorë të Njësitit të Policisë Intervenuese pranë SPB Shkup e kanë privuar nga liria R.S. (32) nga Shkupi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle