0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arrestohet një person nga rajoni i Radovishit, i dyshuar për shkaktimin e zjarrit

Ministria e Punëve të Brendshme kumtoi se në lidhje me zjarret në fshatrat Pogulevo dhe Damjan, nga ana e nëpunësve policorë nga Sektori për punë të brendshme Radovish, është privuar nga liria I.O. nga fshati Topollnicë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle