0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Arrestohet një mashtrues i cili ka gënjyer persona më të moshuar për të zhvatur para

Nëpunësit policorë sot në orën 9:00 në Vendkalimin kufitar, Deve Bair e privuan nga liria N.P.S. (34) nga Pleveni, Republika e Bullgarisë. Pas masave të ndërmarra taktiko-operative paraprakisht nga SPB Shkup dhe të dhënat e marra operative nga shërbimet policore bullgare, është përcaktuar se N.P.S. është autor i më shumë veprave penale "mashtrim" sipas nenit 247 të KP.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle