0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Arrestohet një kontrabandist i i emigrantëve, transportonte persona nga Siria

Nëpunësit policorë nga Stacioni policor për kontroll kufitar dhe mbikëqyrje kufitare “Bogorodicë” mbrëmë në rrugën rajonale Udovë – Demir Kapi afër fshatit Gradec, e privuan nga liria M.A. (23) nga Lozovo.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle