0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQ

Arrestohet një i mitur në rrethinën e Ohrit, tek ai gjenden të holla të falsifikuara dhe drogë

Në SPB Ohër dje në ora 22:30 minuta është arrestuar i mituri 16-të vjeçar nga f. Elshani-Ohër, për arsye se tek ai janë gjetur të holla të falsifikuara në vlerë të përgjithshme prej 1050 eurove dhe drogë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle