0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Arrestohet një grabitës nëntëmbëdhjetë vjeçar, zbardhen tre vepra penale

Nëpunësit policorë nga SPB Shkup dje e privuan nga liria A.I. (19) nga Shkupi për shkak të dyshimit të arsyeshëm se është kryerës i tri veprave penale. I arrestuari i ka pranuar krimet dhe pas dokumentimit të rasteve ndaj tij do të ngrihet një kallëzim përkatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle