0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQ

Arrestohet një grabitës në Veles, zbardhen katër vjedhjet e rënda

Nëpunësit policor nga SPB Veles dje e privuan nga liria S.D.(42) nga Velesi i cili dyshohet se natës ndërmjet datës 09 dhe 10.05.2022 ka kryer katër vjedhje të rënda në tre objekte shitëse dhe në një kopsht në rajonin e Velesit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle