0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQ

Arrestohet një diler në Shkup

Në klub nate në Shkup, nga ana e nëpunësve policorë të Njësitit të Policisë Intervenuese nga liria është privuar B.T. (24) nga Shkupi tek i cili është gjetur dhe është sekuestruar materie e bardhë në gjendje pluhuri dhe një makinë thërmuese me marihuanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle