0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Arrestohet një diler në qendër të Shkupit

- Nëpunës të policisë kanë arrestuar një shkupjan pasi te ai kanë gjetur dhe kanë marrë mariuhanë, njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle