0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Arrestohet një diler i drogës i kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg

Nëpunësit e policisë nga Njësia e policisë së ndërhyrjes SPB Shkup, para hyrjes në fshatin Glumovo, e arrestuan B.G. (37) nga Shkupi për vuajtje të dënimit me dy vjet burg për veprën penale "prodhim i paautorizuar dhe shpërndarje e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle