Kronikë SQKronikë.portal SQ

Arrestohet një banor i fshatit Llojan, në shtëpi i gjenden armë

Nëpunësit policorë të Sektorit për Polici kriminalistike - Sektori për tregti të palejuar me drogë dhe materia të rrezikshme dhe SPB Kumanovë, sot në mëngjes në fshatin Llojan, Komuna e Likovës e kanë privuar nga liria Z.I. (67) nga f. Llojan, kumtuan nga MPB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle