0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Arrestohet kërcënuesi i prokurorëve Joveski dhe Ruskoska

 Personi i cili kishte kërcënuar se do t'i vrasë prokurorët publikë Lubomir Joveskin dhe Vila Ruskoskën është arrestuar dhe kundër tij është parashtruar kallëzim penal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle