Kronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Arrestohen vjedhësit nga Shkupi, zbardhen katër vepra penale

Dy persona nga Shkupi janë arrestuar dje prej se në stacionin policor është kryer bisedë zyrtare me ata dhe kanë pranuar vjedhjet e rënda që kanë kryer në bastoren sportive në Shuto Orizare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle