Kronikë SQ

Arrestohen vjedhës, gjësendet e sekuestruara i kthehen pronarit

Nëpunësit e policisë dje kanë arrestuar Xh.H (27) nga Shkupi dhe E.Sh. (47) nga Kosova, të dyshuar për vjedhje në një objekt shitjeje në Çair, kumtoi MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle