0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQShoqëri SQ

Arrestohen tre kriminelë nga Dojrani, gjatë bastisjes është gjetur marihuanë

Nëpunësit policor nga RPB Gjevgjeli-Reparti policor Dojran i Ri dje në orën 06:10 dhe 08:10 në Dojran të Vjetër dhe të Ri, i privuan nga liria D.R.(43) dhe E.I.(27), të dy nga Dojrani i Vjetër dhe T.A.(56) nga Dojrani i Ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle