0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Arrestohen tre kontrabandues nga Pakistani, gjenden 19 emigrantë

Në rrethinën e fshatit Stojakov, dje në ora 01:40 nëpunësit policor nga Stacioni Policor për vendkalimin kufitar “Bogorodicë” kanë gjetur 19 persona – emigrantë, prej të cilëve 16 nga India dhe tre nga Pakistani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle