0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Arrestohen pesë dilerë të drogës në Shkup

Nëpunës policor nga Departamenti i policisë kriminalistike, Sektori për tregti të paligjshme me drogë, armë dhe substanca të rrezikshme në bashkëpunim me Njësinë për trafikim të paligjshëm të narkotikëve në kuadër të SPB- Shkup dje dhe sot kanë ndërmarrë aksion për zbulimin dhe luftimin e dilerëve të drogës në rrugë, me çka kanë privuar nga liria pesë persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle