0_Web_Aktuale SQKronikë SQShoqëri SQ

Arrestohen kontrabandistë në pikën pagesore Smokvicë

Tek pika pagesore Smokvicë mbrëmë në ora 21;30, nëpunës policor nga Stacioni policor për mbikëqyrje kufitare dhe VK “Bogorodoicë” ka privuar nga liria F.D (19) i cili drejtonte automjetin “opell vektra” me targa të regjistrimit të Shtipit dhe bashkëshoferin 16 vjeçar, të dy shtetas në Republikën e Serbisë, sepse gjatë kontrollit në automjet janë gjetur nëntë emigrantë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle