0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Arrestohen katër persona nga Shkupi për kontrabandë dhe mashtrim doganor

MPB informon se dje në orën 15:00 në rrugën “69”, në afërsi të stacionit të hekurudhës në Shkup, nënpunës policor nga Njësia për intervenim policor pranë SPB Shkup ka privuar nga liria XH.A (43), A.B (32), R.R (55) dhe G.B (44) të gjithë nga Shkupi, sepse tek ata është gjetur sasi më e madhe e prodkuteve të lloj-llojshme pa dokumentim adekuat.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle