0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQShoqëri SQ

Arrestohen dy persona nga Shkupi të cilët kërkohen me urdhër-arrest

Në lagjen Qeramidnica sot në orën 13:45 nga liria është  privuar V.A.(55) nga Shkupi, në bazë të urdhërarrestit qendror dhe urdhër  nga Prokuroria Themelore Publike për zbatim të procedurës hetuese në lidhje me nenin 2247 të Kodit Penal për "mashtrim", kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle