0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Arrestohen dy persona në autostradën Tetovë – Shkup tek të cilët është gjetur kokainë

Nëpunësit policorë të Departamentit për tregti të palejuar me drogë dhe armë në kuadër të SPB Tetovë, mbrëmë 10 minuta pas mesnate, në autostradën Tetovë – Shkup, në afërsi të një pompe të benzinës, i kanë privuar nga liria B.I. (38) dhe Sh.B. (57), të dy nga Tetova, pasi tek ta është gjetur kokainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle