0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Arrestohen dy kontrabandues të emigrantëve nga Manastiri

 Në rrugën magjistrale Gjevgjeli-Demir Hisar, pas pjesës Marvinci në drejtim të fshatit Udovë, dje, nëpunësit policorë nga Stacioni policor "Bogorodicë" i privuan nga liria B.A: (500 dhe A.D. (47), të dy nga Manastiri, për shkak të dyshimit bazë se kanë bërë vepër penale kontrabandë me emigrantë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle